BBC5_office_kancelarie
10. jún 2021

Je skvelé pracovať v atraktívnom prostredí v modernej štvrti

Úspešné firmy sídlia na dobrej adrese, aj preto najlepší zamestnávatelia dôsledne dbajú na výber svojho sídla. Podnecujúce pracovné prostredie totiž v prieskumoch dlhodobo vychádza ako jeden z top motivátorov zamestnancov. Väčšina z nás strávi v práci podstatnú časť života a aj zo psychologického hľadiska je dôležité, aby sme do nej chodili s elánom. Pohoda zamestnancov ovplyvňuje ich výkon, čo je dôvod, […]

BBC5_office_kancelarie_streetfood
28. september 2020

Doprajte si street food – kulinárske zážitky z ulice

Tešíte sa každé ráno do práce? Nechajte nás hádať… Pracujete v Aupark Tower!
Podľa štatistík strávi priemerný Slovák na pracovisku viac ako 40 hodín týždenne. Podčiarknuté a sčítané, hovoríme zhruba o 10 rokoch života. Podávať kvalitný pracovný výkon bez možností dopriať si hodnotný oddych je z psychologického hľadiska nemožné. Progresívne premýšľajúci zamestnávatelia preto čoraz viac dbajú na work-life balance (rovnováhu pracovného a osobného života) a v záujme pohody svojich zamestnancov tomu prispôsobujú aj výber sídla spoločnosti.

10. júna 2021

Je skvelé pracovať v atraktívnom prostredí v modernej štvrti

Úspešné firmy sídlia na dobrej adrese, aj preto najlepší zamestnávatelia dôsledne dbajú na výber svojho sídla. Podnecujúce pracovné prostredie totiž v prieskumoch dlhodobo vychádza ako jeden z top motivátorov zamestnancov.

Väčšina z nás strávi v práci podstatnú časť života a aj zo psychologického hľadiska je dôležité, aby sme do nej chodili s elánom. Pohoda zamestnancov ovplyvňuje ich výkon, čo je dôvod, prečo progresívne zmýšľajúce firmy čoraz viac vyhľadávajú moderné pracovné prostredie s profesionálnymi službami správcu. 

BBC5_Office_kancelarie_interiér_Bratislava

BBC5 – Interiér kancelárií

V BBC5 nám záleží na detailoch a staráme sa o spokojnosť všetkých nájomcov, ktorí si pre svoje podnikanie vybrali našu adresu v lokalite naplno rozvíjajúcej svoj potenciál a ktorá sa stáva pulzujúcim novým centrom biznisu v hlavnom meste. 

Rozvíjajúca sa biznis zóna 

Centrálna komerčná zóna v okolí Nív sa navyše naďalej rozrastá a byť jej súčasťou je čoraz väčšou záležitosťou prestíže. Zároveň je ideálnym miestom na prácu, keďže priťahuje množstvo veľkých i začínajúcich firiem, čo umožňuje networking, nadväzovanie kontaktov aj hľadanie nových podnikateľských príležitostí. S tým súvisí dynamický rozvoj infraštruktúry celého biznisového dištriktu, ako ho poznáme zo svetových metropol. 

Zahusťovanie v zóne znamená aj zlepšovanie dopravnej dostupnosti – v BBC5 sa môžete spoľahnúť na zastávku MHD vzdialenú len dve minúty chôdze. Neďaleko sa nachádza autobusová stanica Mlynské nivy a komfortný je aj prístup autom s dostatočným množstvom parkovacích miest v podzemnej garáži, stojiskami pre návštevy aj nabíjacími stanicami pre elektromobily. 

Príjemné počasie mnohých nabáda vymeniť auto či autobus za bicykel. Najbližšia cyklotrasa je situovaná v bezprostrednej blízkosti a priamo pri budove je aj stanovište Slovnaft bajkov, kde si bicykel možno požičať. Samozrejmosťou v rámci našej ponuky služieb sú drobné opravy a servis bicyklov pred začiatkom sezóny, ako aj kvalitné zázemie pre cyklistov so šatňami a sprchami. Už len nasadnúť!

Nápady zo zelenej piazze

Vysoký pracovný komfort poskytujú moderné kancelárske priestory so svetlou výškou 3,3 metra a plne otvárateľnými oknami. Štvorrúrkový fancoilový systém umožňuje kúrenie aj chladenie v každej kancelárii samostatne. 

BBC5_Office_kancelarie_piazza_Bratislava

BBC5 – Piazza

Náš pobyt v práci je aj o medziľudských vzťahoch a psychohygiene vrátane rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Aj preto sme radi, že k BBC5 patrí zelená piazza – útulný trávnatý priestor, ktorý umožňuje relax, ale tiež mítingy či menšie súkromné eventy pod holým nebom. Verte alebo nie, tie správne nápady a spolupráce sa tu rodia o čosi ľahšie… 

Modernú piazzu s voľným vstupom na trávnik dopĺňa štýlové drevené posedenie, vodné prvky aj kryté pergoly s tienením. Sympatický komunitný priestor určený na neformálne stretnutia je vybavený wi-fi pripojením. Ak sa teda žiada zmena prostredia či skrátka iný pohľad na vec, nie je nič ľahšie, ako vyjsť z kancelárie von a dopriať si energiu na čerstvom vzduchu. 

Remeselná pekáreň aj zdravý obed

Široká ponuka služieb v okolí zahŕňa aj kvalitné gastronomické prevádzky. Vôňa čerstvého chlebíka z remeselnej pekárne Crustino ťahá nos už z diaľky. Verní zákazníci sú tu zvyknutí aj na čerstvé dezerty a koláče. 

Dobrý obed si môžete dopriať v priestrannej kantíne, ktorá je situovaná priamo v budove na prízemí. Pestrú ponuku má tradične aj obľúbená prevádzka Picknik zo siete Bencik Culinary Group. Deň si tu môžete spríjemniť zdravým obedom, ale aj ľahkým snackom, kávou alebo smoothie, v rámci oddychu po práci aj pohárom vína. Reštaurácie a kaviarne prevádzkujú letné terasy, ktoré podporujú priateľské prostredie a pomáhajú vytvárať nové kontakty. 

BBC5_Office_kancelarie_zelene-terasy_Bratislava

BBC5 – Zelené terasy na streche kancelárií

Vytvárame zázemie pre úspešných

Okolie BBC5 disponuje aj ďalšími službami v tesnej blízkosti, čo z lokality robí plnohodnotnú biznisovú štvrť. Bonusom v tejto ponuke je denná škôlka (day care), kde vám na nevyhnutý čas postrážia ratolesti. Zastrešuje ju jeden z našich najväčších nájomcov, spoločnosť Accenture. 

Environmentálne uvažujúcej komunite nájomcov a meniacim sa nárokom na pracovné prostredie sa snažíme vyjsť v ústrety aj silnou ekologizáciou prevádzky a zelenými riešeniami. Všetko s jasnou víziou – aby sme v BBC5 vytvárali atraktívne zázemie pre úspech vašej spoločnosti a jej zamestnancov.